MEKANISK LEKSAK, Schuco "Solisto", Tyskland, 1900-talets mitt.

Spelande apa. Höjd 11 cm. Original kartong. Nyckel.

Slitage. Mekanismen fungerar men är ej genomgången. Kartong med tejpmärken.

Utropspris
1 500 SEK