Allmoge
1022137

OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 4 delar,

"Dansprogram", ca 61x49 cm resp. 26x76 cm.

Gulnad. Fläckar. Pappersnötning. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK