GUDMUNDUR ERRÓ, färglitografi, signerad, numrerad HC II/XXXIII och daterad 1974(?).
Surrealistisk komposition. Bildens mått ca 48 x 74 cm.
Gulnad. Något vågigt papper. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK