Konst Modern svensk konst
1022728
Olle Nordberg
(1905-1986)

OLLE NORDBERG, olja på pannå, signerad och daterad -45

Landskap med man och kvinna. 30 x 21,5 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 000 SEK