CARL MALMSTEN

Taklampa, 1900-tal.

Skärm av papper med inneslutna växter. Detaljer av mässing. En ljuspunkt. Skärmens höjd 45 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    44 EUR
    51 USD

    Budhistorik (4 bud)
    416 maj 20:27450SEK
    313 maj 10:58400SEK
    212 maj 09:47350SEK