Fanerat med teak. Överdel med hyllplan samt nedfällbar lucka med bakomliggande skrivinredning. Nedtill med fem lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 120. Djup 41. Höjd 164,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.