FLASKOR, 3 st, silver, 1800/1900-tal.

Lock fästa med kedja. Ciselerad dekor. Höjd ca 4 - 7 cm. Vikt 107 g.

En går ej att öppna. Slitage och småbucklor. Inga stämplar, ger utslag på silvertest.

Utropspris
2 000 SEK