Halvar Frisendahl

(Sverige, 1889-1953)
Halvar Frisendahl
(Sverige, 1889-1953)

HALVAR FRISENDAHL, skulptur, patinerad metall, signerad.

"Sorg". Mörkpatinerad brons. Höjd 11 cm.

Smärre slitage och repor.

Klubbat pris
1 500
132
138
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
11 jun 2018 15:44
1 500 SEK
8
11 jun 2018 15:36
1 400 SEK
11 jun 2018 14:43
1 300 SEK
11 jun 2018 14:13
1 200 SEK
10 jun 2018 11:20
1 100 SEK
10 jun 2018 11:20
1 000 SEK
10 jun 2018 11:20
1 000 SEK
10 jun 2018 11:20
950 SEK
10 jun 2018 11:20
900 SEK
10 jun 2018 11:19
850 SEK
10 jun 2018 11:19
800 SEK
10 jun 2018 8:50
750 SEK
9 jun 2018 17:58
700 SEK
9 jun 2018 17:48
650 SEK
9 jun 2018 8:22
600 SEK
9 jun 2018 8:22
550 SEK
9 jun 2018 8:22
550 SEK
9 jun 2018 7:18
500 SEK
8 jun 2018 10:30
450 SEK
8 jun 2018 10:00
400 SEK
8 jun 2018 8:30
350 SEK
8 jun 2018 6:56
300 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962