VÄGGLAMPOR, ett par, 1960-tal.

Ställbar stomme av mässing. Lackerad skäm av metall. Märkra AJH 37. Höjd ca 16 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Ej funktionstestade. Skärmarna möjligen med senare målning.

Klubbat pris
3 078
273
288
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 mar 2018 12:34
3 078 SEK
29 mar 2018 12:34
3 000 SEK
29 mar 2018 11:54
2 800 SEK
29 mar 2018 11:54
2 600 SEK
29 mar 2018 10:58
2 400 SEK
27 mar 2018 22:45
2 200 SEK
27 mar 2018 22:44
2 000 SEK
27 mar 2018 22:44
2 000 SEK
27 mar 2018 22:44
1 900 SEK
27 mar 2018 22:44
1 800 SEK
27 mar 2018 21:21
1 600 SEK
27 mar 2018 21:21
1 500 SEK
27 mar 2018 11:51
1 300 SEK
23 mar 2018 6:25
1 200 SEK
22 mar 2018 10:08
355 SEK