Design
1023637

SOFFA, Ihreborn, 1900-talets slut / 2000-talets början.

Vit bomullsklädsel. Lösa dragkedjeförsedda plymåer i rygg och sits. Etikettmärkt. Armstöd med skyddsöverdrag. Längd 255 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

309. Marie-Louise Ekman, "Minskolan Mino”.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK