JOAN MIRÓ, etsning, akvatint och carborundum, signerad och numrerad 15/75.
"L'écartelée". 1970. Tryckt och utgiven av Maeght, Paris. Plåtmått 47 x 65 cm. Bladmått 64,5 x 90 cm.
Smuts bakom glas. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK