TESERVIS, 28 delar, stengods, "Tema", Bing & Gröndahl, Danmark, 1970-tal.

12 tekoppar med fat (höjd 7 cm)
13 assietter (diameter 19 cm)
tekanna
mjölkkanna
sockerskål

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

274. Martin Wickström, "Kind of Blue".
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
200 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK