Pokal med noppor, ansiktsmaskaroner samt påklippt veckad glastråd, höjd ca 18,5 cm, flaskor med påklipp samt virad glastråd, höjd ca 22 cm
Bruksskick. Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10