SKÅP, barock, 1700-tal.

SKÅP, barock, 1700-tal.

Målat. Tudelat. Brutet krön. Överdel, dörrpar med bakomliggande hyllplan. Två lådor. Underdel, dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 99, djup 51, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor. Delvis maskstungen. Renoverad. Kompletterad med senare fotavslutningar.

Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

331. Ola Billgren, "Blommor i mörkret VII".
Utropspris
500 000 - 600 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK