BESTICK, 38 delar, silver, Polen, 1900-talets mitt.

Vikt exklusive knivar med stålblad 1169 g. I etui.
6 bordsgafflar, längd 18 cm.
6 bordsknivar
6 bordsskedar
6 kaffeskedar
6 moccaskedar.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK