DESSERTSKEDAR, 6 ST OCH TESKEDAR, 12 ST, silver, Kultakeskus, Tavastehus, 1930-50-tal.

Totalvikt cirka 311 g.

Sedvanligt slitage. Gravyrer.

Utropspris
150 EUR