LITTERATUR, 12 volymer:

LITTERATUR, 12 volymer:

Arkitektur med mera. Niklas Åkerman-Ståhlström, Magnus Rossander, Johan Pihl, Pripyat Population Zero. Hatje, Cantz, bauhaus a conceptual model. Hardy Blechman, DPM Disruptive pattern material (2 volymer). Jacques Sbriglio, Le Corbusier & Lucien Havré. Bergdoll, Dickerman, Bauhaus workshops for modernity 1919 1933. Paul Viriglio, Bunker archeology, med flera titlar.

Begagnade. Ej genomgångna. Bruksskick. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK