LITTERATUR

12 volymer:.

Arkitektur med mera. Niklas Åkerman-Ståhlström, Magnus Rossander, Johan Pihl, Pripyat Population Zero. Hatje, Cantz, bauhaus a conceptual model. Hardy Blechman, DPM Disruptive pattern material (2 volymer). Jacques Sbriglio, Le Corbusier & Lucien Havré. Bergdoll, Dickerman, Bauhaus workshops for modernity 1919 1933. Paul Viriglio, Bunker archeology, med flera titlar.

Konditionsrapport

Begagnade. Ej genomgångna. Bruksskick. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss