LJUSSTAKAR, 20 stycken, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel. 1900-talets andra hälft.

Monteringsbara. Mått ca 10 x 10x cm x 6 cm. (vardera)

Märken. Slitage.

Klubbat pris
4 950
437
456
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (40 bud)
11
29 mar 2018 18:45
4 950 SEK
8
29 mar 2018 18:45
4 750 SEK
8
29 mar 2018 18:38
4 700 SEK
11
29 mar 2018 17:53
4 500 SEK
8
29 mar 2018 17:53
4 405 SEK
8
29 mar 2018 17:37
4 100 SEK
10
29 mar 2018 17:37
3 900 SEK
8
29 mar 2018 17:35
3 700 SEK
10
29 mar 2018 17:35
3 500 SEK
8
28 mar 2018 14:17
3 050 SEK
9
28 mar 2018 14:17
2 850 SEK
8
28 mar 2018 14:17
2 650 SEK
9
28 mar 2018 14:17
2 450 SEK
8
28 mar 2018 14:16
2 250 SEK
9
28 mar 2018 14:16
2 050 SEK
8
27 mar 2018 14:03
1 950 SEK
26 mar 2018 22:55
1 850 SEK
26 mar 2018 22:55
1 750 SEK
26 mar 2018 22:55
1 750 SEK
25 mar 2018 16:35
1 650 SEK
25 mar 2018 16:35
1 600 SEK
25 mar 2018 15:19
1 500 SEK
24 mar 2018 12:26
1 400 SEK
23 mar 2018 6:58
1 100 SEK
23 mar 2018 6:57
1 000 SEK
23 mar 2018 6:57
1 000 SEK
23 mar 2018 6:57
950 SEK
23 mar 2018 6:57
900 SEK
23 mar 2018 6:57
850 SEK
23 mar 2018 6:57
800 SEK
22 mar 2018 7:53
750 SEK
22 mar 2018 7:53
700 SEK
21 mar 2018 22:40
650 SEK
21 mar 2018 22:40
600 SEK
21 mar 2018 22:40
550 SEK
21 mar 2018 22:39
500 SEK
21 mar 2018 22:39
450 SEK
21 mar 2018 22:38
400 SEK
21 mar 2018 22:38
350 SEK
21 mar 2018 21:35
300 SEK