Allmoge
1025514

SLAGBORD, 18/1900-tal.

SLAGBORD, 18/1900-tal.

Målat. Två slag med enkla grindar. Längd (36+68+68+) 172 cm. Bredd 89. Höjd 75 cm.

Slitage. Repor. Märken. Senare målning. Maskstungen.

Utropspris
2 000 SEK