CARL MALMSTEN

Sideboard, "Herrgården".

Lackerat. Tre lådor sant tre skåpsdörrar med räfflad dekor. Brännstämplat. Bredd 150,5, djup 39, höjd 96 cm Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Krackelyr i lacken. Mindre märken.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    3 800
    366 EUR
    452 USD

    Budhistorik (4 bud)
    416 apr 18:503800SEK
    Acceptpris på 3 800 SEK uppnåddes
    310 apr 22:253100SEK
    210 apr 12:261000SEK