MÄRKLIN, SAMLING LOK OCH VAGNAR, 1940-50-tal.

Ånglok, TM 800, Elektrisktlok CE800 E6302 samt RSM 800.
Diverse passagerarvagnar och godsvagnar.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK