ERLAND CULLBERG

Olja på duk, signerad.

Utan titel. Duk 116 x 90 cm.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T201
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 14 000 SEK

    5 000
    489 EUR
    572 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    216 maj 20:155000SEK
    216 maj 20:122500SEK
    115 maj 18:44500SEK