1026450

VÄGGAPPLIQUE, 1900-talets mitt.

Väggapplique, 1900-talets mitt.

Av mässing. För tre ljus. Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK