Mestadels utländska stämplar. 13 skedar av olika modeller, sex serveringsgafflar, matgaffel samt serveringsspatel. Längd 10- 22 cm. Vikt 446 g.
Bruksskick. Senare gravyr. Bucklor. Repor.