PARTI BESTICK, 21 st, silver, 1800- och 1900-tal.

Mestadels utländska stämplar. 13 skedar av olika modeller, sex serveringsgafflar, matgaffel samt serveringsspatel. Längd 10- 22 cm. Vikt 446 g.

Bruksskick. Senare gravyr. Bucklor. Repor.

Utropspris
2 000 SEK