SKÄNK, 1900-talets först hälft

Front med låda samt dörrpar, längd 101 cm, djup 51 cm, höjd 89 cm.

Senare beslag. Senare målning. Slitage. Maskstungen. Färgbortfall. Hyllplan saknas.

Utropspris
1 500 SEK