TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerad aluminium. Genombruten dekor. Två karmstolar och två stolar. Bordets längd 132 cm, bredd 90 cm, höjd 73 cm.

Bruksskick. Färgbortfall. Smutsig.

Utropspris
4 000 SEK