BESTICK 11 + 6 st silver 18/1900-tal.

11 gafflar, längd 20 cm, Möllenborg Stockholm 1834 och 1854
6 knivar, längd 25,5 cm, Finland 1916. Total vikt inkl knivblad 1362 gram

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - X1

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss