BARSKÅP, omgjort från musikskåp, Blaupunkt, 1900-talets första hälft.

Fanerat med mahogny. Lackerade lister. Skjutluckor, varav en i glas. Insida av bla spegelglas och tyg. Lampa. Längd 120 cm. Bredd 46 cm. Höjd 91 cm.

Slitage. Delar saknas. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK