Sju briljantslipade diamanter, totalt ca 1.12 ct. 14K vitguld. Italienska stämplar och med svensk importstämpel. Längd 17 cm. Instickslås. Vikt 16,1 gram.
Bruksslitage. Slitage på rhodium plätering.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.