Stomme fanerad med björkrot, fast stoppad klädsel, ställbara rygg, sitthöjd ca 40 cm
Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10