EINAR FORSETH, Blandteknik, signerad och daterad -14
Porträtt. "Självporträtt med hjortar". Med texten: "Min gamle målarkämpe från hundåren på Mejan tillegnar af vännen Gunnar Ström."
Bildstorlek 19 x 19 cm
Med dedikation Ej examinerad ur ram. Vågigt papper eller duk.