BYRÅ/SNEDKLAFFSSEKRETÄR

1800-tal.

Svartmålad. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådinredning. Tre lådor. Beslag i mässing. Bredd 78 cm, djup 41 cm, höjd 99 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Senare målning. Senare beslag. Lås saknas. Maskstungen.

Placering
Gamla Borgåvägen 231, 01380 Vanda

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss