4 st serveringsskålar, två st med lock, såssnipa, fat och en mattallrik. Diameter 24 - ca 36 cm inkl hänklar.
Skador. Krackelyr. Slitage. En med märkbara lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10