PER WICKENBERG, tillskriven, olja på duk, ej signerad.
Vinterlandskap. 17,5 x 30,5 cm.
Ställvis slitage med mindre färgbortall. Retuscher. Smärre tryckskada.
Representera på museerna i Linköping och Norrköping.