14K guld, ankargång, centrumsekund, gravyr, total vikt 85 g,
Boettnr 467379
Slitage. Enstaka Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10