SERVERINGSBESTICK, 7 delar, silver, importerade och svenska stämplar, bl. a CGH, 1900-tal.

Bl.a ströare, tång samt skedar. Varierande dekor. Längd 17,5 - 19,5 cm. Vikt 349 g.

En del med gravyr. Visst bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK