HALLMÖBEL

2 delar, Sverige, 1960/70-tal.

Stomme fanerad med palisander. Skiva i glas. Detaljer i aluminium. Hallbyråns längd 110 cm. Bredd 41 cm. Höjd 49 cm. Spegelns mått 125 x 98 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Om Cites
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    39 USD

    Budhistorik (2 bud)
    2 9 jul 13:53350SEK
    1 8 jul 20:55300SEK