Stomme fanerad med palisander. Skiva i glas. Detaljer i aluminium. Hallbyråns längd 110 cm. Bredd 41 cm. Höjd 49 cm. Spegelns mått 125 x 98 cm.
Slitage.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här