KONFEKTYRSTÄLL, "Dixi", A-B John Fröberg, Finspong, omkring 1900-talets mitt.

Ställning av metall. Tolv behållare i glas. En extra behållare medföljer. Längd 65 cm, bredd 40 cm, höjd ca 65 cm.

Bruksskick. Rostangrepp. Några skruvar saknas. Repor.

Utropspris
6 000 SEK