LODREGULATOR/VÄGGPENDYL, nyrenässans, Gustav Becker. 1900-talets början.

Fodral i skuret trä. Dörr samt sidor i glas. Urtavla i emalj med romerska siffror. Höjd 109 cm. Bredd 36 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Dörr med plexiglas Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK