SERVISPORSLIN, 24 snarlika delar, "Blå Blom", Gustavsberg, 1900-tal.

10 kaffekoppar med fat, 12 chokladkoppar med fat samt sockerskål och gräddkanna. Kopparnas diameter 9 cm. Två extra koppar medföljer.

Bruksslitage. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK