BORDSPLATEAUER / SPEGLAR

Fyra, stycken, 1920 / 30-tal.

Rund form med slipad dekor vid kanten. Diameter ca 15 - 25,5 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Repor. Anlupet glas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    108 EUR
    126 USD

    Budhistorik (11 bud)
    3A24 maj 12:471100SEK
    224 maj 12:471000SEK
    3A24 maj 12:47800SEK