PARTI UTMÄRKELSETECKEN OCH MEDALJER, Finland, 1900-talets första hälft/mitt.
Bland annat Vita Ros orden och Finlands Lejons orden i originaletui, Frihetskorset 4. klass 1941, frihetskrigets och vinterkrigets minnesmedaljer, Lotta Svärd- och Akademiska Karelen-Sällskapets medlemstecken.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.