VITRINSKÅP/ HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
Fanerat med mahogny. Överdel med spröjsad dörr och bakomliggande hyllplan. Nedtill med dörr och bakomliggande hyllplan. Bredd 65. Djup 47. Höjd 179,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.