SVERKER BROSTRÖM

Olja på duk, signerad Sverker.

"A". 92 x 73 cm.

Konditionsrapport

Lagning.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

pedro.westerdahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    900
    87 EUR
    107 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    416 apr 18:02900SEK
    312 apr 12:33770SEK
    210 apr 23:41720SEK