BESTICKUPPSÄTTNING, 24 delar, silver, "Musslan", finska stämplar, 1931-61.

Vikt utan knivar 433 g.
6 knivar, 19 cm,
6 gafflor, 19 cm,
6 skedar, 16,5 cm,
6 kaffeskedar.

Sedvanligt slitage. Monogramgravyer.

Utropspris
300 EUR