FENDI, PLÅNBOK.

FENDI, PLÅNBOK.

Dragkedjeförsedd plånbok i beige läder, invändigt läder samt FENDI-tyg. Ett myntfack med dragked, två sedelfack och 8 kortfack. Numrerad etikett med hologram.
11x19 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
150 EUR