SCARF

"Hermès, "Carrossier ", issued 1975.

Siden, design Philippe Ledoux 1975. Märkt "HERMÈS-PARIS" med copyright samt signerad. ca 90 x 90 cm.

Konditionsrapport

Bra vintageskick. Bruksslitage. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L43

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Marcus Nilsson

Marcus Nilsson
Ansvarig specialist fashion och Chef Kundservice

marcus.nilsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    950
    91 EUR
    113 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    616 apr 17:17950SEK
    616 apr 17:16900SEK
    516 apr 15:08850SEK