Fanerad med teak. Överdel med hyllplan, nederdel med tre lådor. Bredd 45 cm, djup 40 cm, höjd 187 cm.
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10