TAKLAMPA

Art deco, 1920/30-tal.

Stomme i bonad björk och krom. Tre marmorerade glasskärmar. Höjd ca 58, diameter 50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Kåpan upptill något sned. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H43

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    39 EUR
    48 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    212 apr 14:17400SEK
    111 apr 11:36300SEK